LESi foorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LESi foorum

Luksemburgi Eesti Selts www.les.lu


+38
vambo
piret suurvarik
Suviste
AgneB
Marischock
rgn
pvinkel
bubblisssh
RobiVahtramäe
Katre
annifuturi
mirjam
Liisa
Relika
Vilar
Jyri
Maie
meelis
Maria Liivrand
Pooter
prebane
Marili
Stella Timmer
maripuutriin
khallik
Mannjogeda
kadriko
Nele
Kail
Kaisa
realterego
Liia
Peeter
Gerti
Jaanika
Qualityhomemove
Andres
Admin
42 posters

    TEATED JA KUULUTUSED

    avatar
    Maie


    Postituste arv : 1
    Join date : 07/05/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Re: TEATED JA KUULUTUSED

    Postitamine  Maie Püh Aug 18, 2013 12:31 pm

    Tere kõigile!

    Olen 2011 International Make Up Center (IMC) ilumeigi kursuse lõpetanud vabakutseline jumestaja, kes on Eestis tegutsenud 2 aastat. Olen kanda kinnitanud nii ilu- ja moemaailmas kui ka Eesti tele- ja reklaamimaastikul. Minu töödega saab tutvuda siin: http://maieheidemann.wix.com/maieheidemann

    Kui soovite mis tahes elujuhtumiks kaunist jumestust, siis võtke julgelt ühendust: maie.heidemann@gmail.com või 32491032240.

    Kõike kaunist,
    Maie
    avatar
    khallik


    Postituste arv : 3
    Join date : 13/01/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty üürile anda

    Postitamine  khallik Reede Aug 16, 2013 4:19 pm

    Üürile anda
    täielikult sisustatud kaunis ja valgusküllane korter:

    - üks magamistuba

    - elutuba

    - avatud köök (koos köögitarvetega)

    - du¹inurgaga vannituba (soovi korral ka pesumasin)

    - hoiuruum

    - päikesepoolne rõdu

    - internet, TV-seade ja lauatelefon.


    Korter asub vaikses ja väga meeldivas piirkonnas Kirchbergi läheduses (Mühlenbachi ja Limpertsbergi piiril). Bussiühendused on väga head ning lähedal on ka kaks väikest toidupoodi.

    Korter on mõeldud ainult ühele inimesele ja koduloomad ei ole lubatud.

    Tasuda tuleb ühekordne kinnisvarafirma vahendustasu (antud juhul erandlikult soodne poole kuu üür).

    Kulud: üür 950 eurot kuus (sisaldab kõiki kulusid peale elektri ja kütte) ning ligikaudu 65 eurot kuus interneti-, TV- ja telefoniühenduse eest.

    Vabaneb 2013. aasta septembri alguses.

    Huvi korral palun võtke kiiresti ühendust!

    Kontakt:

    maja.kowalewska@ec.europa.eu

    maja_kowalewska@interia.pl

    tel: +352 4301 34841
    avatar
    meelis


    Postituste arv : 1
    Join date : 11/07/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin korterit

    Postitamine  meelis Nelj Juul 11, 2013 8:09 am

    Soovin üürida korterit Luksemburgis või lähiümbruses neljaliikmelisele perele alates septembrist.

    Meelis
    meelis22[at]yahoo.com
    avatar
    Maria Liivrand


    Postituste arv : 1
    Join date : 05/07/2011
    Age : 37
    Asukoht : Luxemburgi linn

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Hahn'i lennujaama 29.07

    Postitamine  Maria Liivrand Nelj Juun 27, 2013 6:45 pm

    Tere!

    Kuna avastasin äkki, et Flibco buss on täis laupäevahommikusele lennule Tallinna Shocked, siis küsin et ega keegi sellele autoga ei s6ida, milles oleks üks vaba koht. Mind v6ib peale v6tta kas Luksemburgi linnast v6i Eschist, kuidas sobib paremini. Pagasit mul pole, vaid väike seljakott. Telefon on 661 858 036.

    Ette tänades,
    Maria Liivrand
    avatar
    khallik


    Postituste arv : 3
    Join date : 13/01/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin tuba või korterit juuliks-augustiks

    Postitamine  khallik Kolm Mai 29, 2013 4:45 pm

    Otsin tuba või korterit alates 14. juulist kuni augusti lõpuni. Sobib ka osaliselt selle perioodi jooksul.

    Tänuga
    Katrin Hallik
    +372 53472327
    katrin@eki.ee
    avatar
    Pooter


    Postituste arv : 1
    Join date : 23/04/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Re: TEATED JA KUULUTUSED

    Postitamine  Pooter Teis Apr 23, 2013 11:50 am

    Tere,

    Oleme homme (23ndal Aprillil) Eestis Luksemburgi tulemas ja järgmisel esmaspäeval (29ndal Aprillil) tagasi. Sõidame kaubikuga ning meil on seal täiesti vaba ruumi, kui kellelgi on vaja midagi kummaski suunas transportida ning on nõus osaliselt kulusid katma, siis helista mulle ja lepime midagi kokku.

    Parimat soovides,

    Anti (+352 661301179)
    avatar
    Mannjogeda


    Postituste arv : 2
    Join date : 22/11/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Maalritööd

    Postitamine  Mannjogeda Esm Apr 22, 2013 12:26 pm

    Kui kodu vajaks väikest turgutust, aga Luksemburgi hinnad võtavad silme eest mustaks, siis siin on lahendus! Minu mees on professionaalne maaler, kes rõõmsal meelel võõpab üle nii sise- kui välisseinad, laed ja aknaraamid, uksed ja põrandad, aiad ja trepikäsipuud. Seda kõike oluliselt soodsamalt kui kohalike firmade kaudu.

    Huvi korral võtke ühendust kas minuga (Marju: mannjogeda@gmail.com 69 17 40 660) või meistrimehe endaga (Trevor: 69 17 40 675 - sel juhul rääkida inglise keeles).

    Päikest,
    Marju
    avatar
    prebane


    Postituste arv : 1
    Join date : 12/03/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin majutuskohta 4 inimesele vahemikus aprill-juuni

    Postitamine  prebane Teis Märts 12, 2013 1:56 pm

    Kui leidub kedagi, kes on nõus juunis oma kodu 4 inimesele välja rentima, siis palun võtke ühendust. Asukoht võib olla ka Luksemburgist (riigist) väljas, ca 50 km raadiuses.

    pl6x[at]hotmail.com
    avatar
    Marili


    Postituste arv : 1
    Join date : 01/04/2011

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Soovin üürida elamispinda ühele

    Postitamine  Marili Püh Veeb 24, 2013 6:34 pm

    Tere!

    Kui kellegil on soovi leida üüriline ajavahemikul märts/aprill-juuni/juuli ühele toale vöi korterile kas Luksemburgi linnas vöi selle lähiümbruses, andke palun teada.
    Elan ja töötan Luksemburgis alaliselt.


    Marili
    621 33 61 74
    avatar
    Stella Timmer


    Postituste arv : 1
    Join date : 01/02/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin elukohta ajavahemikuks 1. märts – 1 september 2013

    Postitamine  Stella Timmer Püh Veeb 03, 2013 4:13 pm

    Tere !

    Kui kellelgi jääb 1. märtsist 1. septembrini korter või kööktuba tühjaks või kui kellelgi on pakkuda vaba tuba oma korteris, siis palun võtke minuga ühendust. Oleksin väga tänulik.
    Tulen 6 kuuks Luxembourgi tööle ja otsin selleks ajaks elukohta. Midagi soodsamat ja pigem 5 km raadiusesse Kirchbergist.

    Heade soovidega

    Stella Timmer
    +32 478 07 93 75
    stella.timmer(at)gmail.com
    avatar
    maripuutriin


    Postituste arv : 1
    Join date : 19/01/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin tööd!

    Postitamine  maripuutriin Laup Jan 19, 2013 7:16 pm

    Üks asjalik ja hakkaja 27.aastane neiu on avatud tööpakkumistele! Pikaaegne töökogemus organisatsiooni juhina turunduse vallas ja ürituste korraldajana.
    Üle viie aasta juhtisin turvaettevõtte G4S turundusosakonnas organisatsiooni G4S Noorteklubi- seega laste ja noortega töötamine on samuti väga hästi käpas Wink

    Räägin hästi inglise keelt ning hetkel käin prantsuse keele kursustel (küll on raske keel Smile !)
    Elan Dudelange linnas, oman auto kasutamise võimalust ja suures koguses vaba aega!

    Info ja pakkumised on oodatud aadressile maripuutriin(at)gmail.com

    Triin Maripuu

    avatar
    khallik


    Postituste arv : 3
    Join date : 13/01/2013

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin korterit alates märtsist või aprillist 2013

    Postitamine  khallik Püh Jan 13, 2013 8:07 pm

    Otsin korterit alates märtsist-aprillist kuni augusti lõpuni. Sobib nii Luxembourgis kui selle lähistel. Olen üksi, seega sobib ka stuudio. Olen huvitatud ka jagamisest.
    Kirjuta: katrin(at)eki.ee
    Telefon +37253472327

    Katrin Hallik
    avatar
    Mannjogeda


    Postituste arv : 2
    Join date : 22/11/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin elamispinda Luxembourgis alates 1. jaanuarist 2013

    Postitamine  Mannjogeda Nelj Nov 22, 2012 6:16 pm

    Tere!

    Ma asun 1. jaanuarist 2013 Luxembourgi Euroopa Parlamenti tõlkepraktikale. Praktika kestab kolm kuud, aga tõenäoliselt pikendan seda kuue kuuni. Seega otsin elukohta Luxembourgis või Luxembourgi lähistel, võib vabalt olla ka piiriäärsetes linnakestes Belgias, Prantsusmaal või Saksamaal. Eelarve on üsna piiratud, saaksin maksta kuni 750 eurot kuus.
    Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis võib kirjutada mulle meili peale: mannjogeda(at)gmail.com

    Suur tänu,
    Marju
    avatar
    kadriko


    Postituste arv : 1
    Join date : 22/10/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty ITAALIA KEELE ÕPE!

    Postitamine  kadriko Esm Nov 12, 2012 9:23 pm

    Pakun huvilistele võimalust õppida itaalia keelt. Annan tunde nii algajatele kui edasijõudnutele, individuaalselt kui ka väikestes gruppides. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli, itaalia keele eriala, samuti õppinud Firenze ülikoolis. Õpetajatöö kogemust kolm aastat.

    Soovijatel võtta ühendust Kadriga: kadrimoos@hotmail.com

    avatar
    Nele


    Postituste arv : 2
    Join date : 05/03/2009

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Inglise ja prantsuse keele õpetaja

    Postitamine  Nele Kolm Sept 19, 2012 7:19 pm

    Pakun anda inglise ja prantsuse keele eratunde nii lastele kui ka täiskasvanutele.
    Inglise keelt võin õpetada kõikidel tasemetel (mul on selles kiitusega magistrikraad omandatud Pariisi ülikoolis Paris III - Sorbonne Nouvelle) ja prantsuse keelt alg-ja kesktasemel (elasin 6 aastat Prantsusmaal ja mitmed ained ülikoolis olid prantsuse keeles, peale selle olen seda keelt iseseisvalt õppinud ja tööl aktiivselt kasutanud umbes 20 aastat). Hiljuti omandasin Londonis ka inglise keele kui võõrkeele õpetamise tunnistuse (CELTA - Certificate for English Language Teaching to Adults). Olen neid keeli õpetanud eraviisiliselt (individuaalselt või väikestele gruppidele) ja ka mõnes keelte erakoolis. Tunnid toimuksid õpilaste kodudes.
    Olen inimese ja õpetajana sooja, sõbraliku ja julgustava loomuga ja mulle pakuvad minu õpilaste edusammud siiralt rõõmu. Samuti olen väga kannatlik ja paindlik ning võtan eriliselt arvesse minu õpilaste vajadusi ja individuaalseid isepärasusi.

    Kui olete huvitatud minu pakkumisest, palun võtke minu ühendust telefoni teel (35 93 40 ja 621 407 992) või elektrooniliselt (nelerowley@hotmail.com).
    avatar
    Andres


    Postituste arv : 6
    Join date : 29/03/2008
    Asukoht : Luxembourg

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Ära anda järgmised (kasutatud) eurokooli raamatud:

    Postitamine  Andres Esm Sept 17, 2012 2:31 pm

    aegunud


    Viimati muutis seda Andres (Nelj Jan 22, 2015 3:52 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : aegunud)
    avatar
    Kail


    Postituste arv : 1
    Join date : 13/08/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Üürile anda kahetoaline korter Limpertsbergis - KIIRE

    Postitamine  Kail Esm Aug 13, 2012 4:30 pm

    Anda üürile väga mugav kahetoaline möbleerimata korter Limpertsbergis N.S. Pierret tänaval (54m2).
    Korteris on magamistuba, avar elutuba, eraldi köök, kust saab rõdule, du¹iruum ja eraldi tualett. Lisaks suur kelder, kuhu on võimalik panna pesumasin. Samasse majja garaa¾i üürimise võimalus (180€ kuus).

    Hind 1100€/kuu + 120€ maksud

    Vaba alates 1. september 2012.

    Miinimum 1 aasta, ilma agentuuritasuta, garantiiraha 3 kuu üür.

    Piltide või lisainfo jaoks, helistage (+352) 691 595 717 või kirjutage Kail.Paroll (ät)curia.europa.eu
    avatar
    Kaisa


    Postituste arv : 1
    Join date : 08/08/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin tuba alates oktoobrist 2012

    Postitamine  Kaisa Kolm Aug 08, 2012 6:39 pm

    Tere,

    soovin üürida tuba alates oktoobrist viieks kuuks. Märksõnadeks võiksid olla soodne hind ja Kirchbergi lähedus. Igasugune info ja abi väga teretulnud!

    Ette tänades,

    Kaisa
    kisakal[ät]hotmail.com
    avatar
    realterego


    Postituste arv : 4
    Join date : 31/03/2008

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty otsin suveks suvilat

    Postitamine  realterego Kolm Juun 13, 2012 11:36 am

    Võtan juuliks / augustiks omanikult suvilat rendile, soovitavalt Harjumaal v. Lääne-Virumaal mere ääres.
    Suvilas elaks mu vanemad mu kahe pojaga.

    Kontakt: tzinina(a)gmail.com v. telefonil +372 55 27 604 (Tatjana)
    avatar
    Liia


    Postituste arv : 1
    Join date : 10/03/2011

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Re: TEATED JA KUULUTUSED

    Postitamine  Liia Nelj Apr 26, 2012 5:41 pm

    Anda üürile ilus möbleeritud stuudio Limpertsbergis (avenue du Bois).
    Umbes 30m2. Üür 680 eurot + maksud 85 eurot. Vaba alates 24. juunist. Üürleping min. 1. aasta. Omanik on väga mõistlik ja agentuuritasu maksta ei tule.

    Liia

    tel. 4300 23531, 691 547 185
    avatar
    Peeter


    Postituste arv : 6
    Join date : 27/03/2008

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Müüa audi A4 avant 2.0TDI

    Postitamine  Peeter Esm Jan 16, 2012 11:43 am

    avatar
    Gerti


    Postituste arv : 1
    Join date : 04/01/2012

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Otsin lapsehoidjat

    Postitamine  Gerti Kolm Jan 04, 2012 1:35 pm

    Otsime lapsehoidjat oma 1a 7k pojale. Me otsime kedagi, kes saaks aeg-ajalt kui meil vaja 6htuti ara olla, last hoida: anda 6htusooki ja panna magama. Arvatavasti c. 1 6htu iga kahe nadala jooksul.

    Samuti otsime kedagi, kes saaks lapsega paevasel ajal kodus olla kui laps juhtub haigestuma. Nagu ka paljud teised, oleme oma tugiv6rgustikust kaugel - vanavanemad on k6ik muudes riikides ning hadasti oleks vaja varuvanaema Very Happy . Muidu kaib meil laps s6imes.

    Laps saab aru Eesti ja Itaalia keelest, soob hasti ning jaab magama probleemideta. Hoidjatega on siiani samuti hasti leppinud. Elame Kirchbergi haigla k6rval.

    Kui olete huvitatud v6i teate kedagi, kes oleks huvitatud siis palun v6tke minuga yhendust mobiilil 621 541 810 v6i gertix@ yahoo.com (ilma tyhikuta. millegiparast ei lase foorum mul e-mail aadressi kuulutusse panna)

    Gerti
    avatar
    Jaanika


    Postituste arv : 1
    Join date : 22/12/2011

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty otsin elamispinda kahele

    Postitamine  Jaanika Nelj Dets 22, 2011 10:59 am

    Tere!

    Soovin üürida elamispinda kahele Kirchbergi-lähedastes piirkondades otse omanikult viieks kuuks (mida soodsam seda parem). Kas on kellegil midagi pakkuda või soovitada, kust infot leida?

    Tänan ette info ja abi eest!

    Jaanika
    jaanika3[ät]gmail.com
    avatar
    Qualityhomemove


    Postituste arv : 1
    Join date : 02/11/2011

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Kolimine Luksembourgis

    Postitamine  Qualityhomemove Nelj Nov 10, 2011 11:38 am

    Tere,

    Kui plaanis kolida Luksemburgis, siis saame abiks olla kolimisteenustega.
    Võtke meiega julgelt ühendust, oleme pidevalt Teile kättesaadavad Luksemburgis ja Belgias ning saame kohtuda ka väljaspool tööaega.

    Rohkem infot leiate:
    http://www.quickhomemove.com/eesti/kolimine-lu.htm

    tervitades,

    Janari
    + 32 48 33 76 903
    skype janarili
    avatar
    Andres


    Postituste arv : 6
    Join date : 29/03/2008
    Asukoht : Luxembourg

    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty KEVAD ON KÄES! HÜPPA END VORMI!

    Postitamine  Andres Kolm Apr 13, 2011 10:18 am

    aegunud


    Viimati muutis seda Andres (Nelj Jan 22, 2015 3:51 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : aegunud)

    Sponsored content


    TEATED JA KUULUTUSED - Page 2 Empty Re: TEATED JA KUULUTUSED

    Postitamine  Sponsored content


      Reede Mai 17, 2024 10:51 am